Parko įrengimo darbai Pabradėje

Atliekant objektą, buvo įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, vaikų žaidimo aikštelės, riedučių riedlenčių ir bmx dviračių (skate) parkas, krepšinio ir tinklinio aikštelė, teniso kortas. Po aikštynais įrengta lietaus nuotekų sistema. Visai infrastruktūrai įrengtas naujas apšvietimas. Įrengta modernaus dizaino pavėsinė ir baidarių prieplauka su treniruokliais.

Varėnos rajono savivaldybė

Atliktas pastato modernizavimas. Naujai apšiltintos pastato sienos, įrengtas naujas šlaitinis stogas, apšiltintas plokščias stogas, įrengti lauko laiptai pritaikyti žmonėms su negalia. Pastato mansardiniame aukšte įrengta nauja surenkamos perdangos ir grindų konstrukcija su grindiniu šildymu, įrengta lauko terasa. Sumontuotos vėdinimo ir kondicionavimo sistemos, dalinai modernizuota šildymo sistema ir šilumos punktas, vandentiekio ir nuotekų tinklai, elektros tinklai,

Vinco Kudirkos gimnazija Kaune

Modernių erdvių įrengimo darbai mokyklos patalpose. Atlikti bendrastatybiniai, apdailos ir visų inžinerinių sistemų įrengimo darbai, baldų montavimas.

Šalčininkėlių sporto centras

Atliktas pastato kapitalinis remontas pakeičiant pastato paskirtį iš mokyklos į sporto centrą. Atlikti stogų keitimo, visų pastato inžinerinių sistemų įrengimo (vandentiekio ir nuotekų, šildymo, vėdinimo, priešgaisrinio vandentiekio sistemų įrengimas, kondicionavimas, pastato apsaugos ir gaisro signalizacijos, vaizdo stebėjimo ir elektroninių ryšių sistemų, elektros instaliacijos pakeitimo) apdailos ir kiti statybos darbai, modernizuotas šilumos punktas ir katilinė. Tikslas,

Draugystės sanatorija Druskininkai

Atlikti visi viešbučio apdailos įrengimo darbai ir spa zonos įrengimo darbai. Įrengta šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų sistemos.

Scroll to Top